o nás

tradice od roku 1992

Výroba lodí pro vodní slalom a další vodní sporty

Kdo jsme

Rodinná firma

Jsme malá rodinná  firma zabývající se výrobou z kompozitních materiálů a především lodí pro vodní slalom a další vodní sporty. Na trhu jsme od roku 1992 a  dosáhli jsme v této oblasti nemalých úspěchů.

Naše loďě dovezly  mnoho závodníků k metám těm úplně nejvyšším. Ti
co nám věřili a vrhli se do vln a branek na našich lodích si často dojeli pro ty úplně nejcennější kovy, jako jsou zlato z olympijských her, mistrovství světa a Evropy, nebo světových pohárů. Naše spolupráce s těmi nejlepšími závodníky nás naučila mít ty nejvyšší cíle.

Bohaté zkušenosti a láska k tomuto sportu nás stále posouvají ve vývoji konstrukce lodí a především jejich tvarů. Práce na utváření nových modelů je pro nás obrovskou  výzvou, ale i velkou radostí a právě proto je Váš úspěch na naší lodi tou největší odměnou.

Další naší vášní je slunce a hlavně moře. Díky tomu jsme zákonitě i přivoněli i k jiným lodím.

Jachty i motorové čluny se staly naší velkou zálibou a mi jsme začali nabízet jejich servis a výrobu některých doplňků, jako například opravy trupu, leštění, impregnace, čištění, provedení ochraného nátěru(antifouling), instalace příďového dokormidlovacího motoru, výroba a montáž koupacího plata nebo třeba montáž elektricky ovládané kotvy. I tady nás provází a pomáhá nám letitá praxe.
Pokud se pro nás rozhodnete, můžeme Vám nabídnout velmi rychlé vyřízení a včasné dodání .

Vaše spokojenost je náš cíl a naše výhra.